Studio czynne

 

Poniedziałek 10:00 -  18:00
Wtorek 10:00 -  18:00
Środa 10:00 -  18:00
Czwartek 10:00 -  18:00
Piątek 10:00 -  18:00
Sobota  9 :00  - 14:00
 
REZERWACJA TELEFONICZNA   

790-280-242

 

Studio Kosmetyczne GOJA

UL. I BRYGADY  71 D

33-330 NOWY SĄCZ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szukaj na stronie

 


Makijaż permanentny Nowy Sącz

Jeżeli kształt Twoich brwi przestał Ci odpowiadać, czas na przywrócenie im naturalnie pięknego wyglądu metodą makijażu permanentnego!

Makijaż permanentny brwi

Tern rodzaj makijażu polega na wykonaniu cienia pod brwiami, który stanowi naturalne dopełnienie konturu Twoich brwi i wydatnie polepsza ich wygląd. Stosowana przez nas metoda cieniowania sprawia że makijaż permanentny nie wygląda sztucznie i nienaturalnie, ale podkreśla ich naturalne piękno.

Główna zaletą makijażu permanentnego jest jego trwałość – nie rozmazuje się pod wpływem wody czy potu.

Makijaż permanentny brwi

Najpierw omawiamy i ustalamy kształt brwi, później za pomocą kredki wykonujemy obrys, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprawdzić i ewentualnie skorygować uzyskany efekt. Kiedy masz 100% pewności że kształt Twoich brwi jest idealny, dokonujemy pigmentacji skóry naturalnym i specjalnie dobranym do Twojej cery pigmentem. Cały zabieg makijażu permanentnego jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu głównym wymagane są cykliczne poprawki uzupełniające, które pozwolą na zachowanie idealnego kształtu brwi przez lata.

Nieskazitelny makijaż... to makijaż permanentny

Z billboardów, okładek gazet, stron internetowych, reklam, spoglądają na nas piękne twarze. Zazwyczaj kobiece twarze – doskonałe, hipnotyzujące, wręcz nierealnie piękne. Idealnie zarysowane brwi, perfekcyjny kontur ust, wyraziście podkreślone oczy... Każda z nas marzy o takim wyglądzie – nie tylko od święta, ale także na co dzień! Czy to możliwe? Czy te wszystkie modelki z katalogów i reklam są jedynymi w swoim rodzaju, naturalnymi pięknościami, o doskonałych rysach twarzy? Z pewnością nie! Tajemnicą ich pięknego i nieskazitelnego wyglądu jest często wysoko rozwinięta kosmetologia, a dokładniej – makijaż permanentny. Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego w Nowym Sączu – nasz zespół czeka na Ciebie.

Oczy i usta... permanentnie piękne

Najważniejsze elementy kobiecej twarzy to oczy i usta. To właśnie je możemy upiększyć dzięki makijażowi permanentnemu. Makijaż permanentny oczu to nic innego jak niezwykle popularne w makijażu i często dosyć trudne do uzyskania przy samodzielnym wykonywaniu – perfekcyjne kreski. Górne, dolne, średnie, dekoracyjne – dobierane po dogłębnej konsultacji z Klientką. Dobór kreski zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Naturalny czy spektakularny? Wybór należy do Ciebie!

Oczy naturalnie podkreślają i okalają brwi, nadając Twojemu spojrzeniu wyrazu i zmysłowości. Jednak w tym przypadku naturze należy czasem dopomóc... zbyt mała ilość włosków, za jasny pigment lub nieregularne brwi, to częste przypadłości, które da się „wyleczyć” szybko i na stałe. Makijaż permanentny brwi obejmuje perfekcyjne dopasowanie kształtu brwi do twarzy, dokładne wydepilowanie niechcianych włosków, zastosowanie indywidualnie dobranego barwnika... i voilà! Powłóczyste, hipnotyzujące spojrzenie należy do Ciebie!

Makijaż permanentny ust nada im idealny kontur oraz podkreśli soczystość naturalnego koloru. Już nie musisz się martwić, że zapomniałaś wsunąć do torebki ulubionej szminki. Gdy wypadnie Ci niespodziewane spotkanie po pracy - Twoje usta są już na nie gotowe. Dodaj tylko promienny uśmiech i ruszaj na podbój świata!

Dlaczego makijaż permanentny?

Brak Ci czasu na codzienne makijażowe rytuały, które nie zawsze przynoszą oczekiwany efekt? Chciałabyś być pewna znakomitego wyglądu niezależnie od pory dnia i sytuacji? A może po prostu nie posiadasz wrodzonych zdolności wykonywania make-up'u? Na wszystkie te problemy jest jedno, jakże satysfakcjonujące rozwiązanie – makijaż permanentny. Czy można zrobić idealny makijaż permanentny w Nowym Sączu? Tylko u nas!

Nasze największe sukcesy to szczęśliwe, zadowolone i piękne Klientki. Fundamentem satysfakcji z wykonanego makijażu jest poprzedzająca jego wykonanie konsultacja, oparta na długiej i intensywnej rozmowie. Pamiętajmy, ten makijaż naprawdę jest permanentny. Tylko znając upodobania i oczekiwania Klientki możemy gwarantować pełną satysfakcję z efektu. My natomiast musimy przekazać całą naszą wiedzę dotyczącą metod wykonywania makijażu permanentnego, przeciwwskazań, a także cały wachlarz zaleceń.

Makijaż makijażowi nierówny

Makijaż permanentny nie jest zwykłym makijażem, lecz specjalistycznym zabiegiem kosmetycznym. I dlatego powinien być wykonywany jedynie przez specjalistów. W naszym gabinecie czekają na Ciebie najlepsze linergistki w Nowym Sączu. Wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie, indywidualne podejście do Klientki – to wszystko przekłada się na spektakularny efekt, jakim jest najlepszy makijaż permanentny w Nowym Sączu... i nie tylko.